Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την μονοήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη του Γυμνασίου Ελάτειας στην Χαλκίδα

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ

Ταχ. Διεύθυνση: Ελάτεια ? 35004

Τηλέφωνο:22340-32325

Fax: 22340-31321

Ελάτεια 03-04-2014

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος

Το  Γυμνάσιο Ελάτειας  προκηρύσσει  εκδήλωση ενδιαφέροντος  από ταξιδιωτικά  γραφεία για την πραγματοποίηση  μονοήμερης  εκπαιδευτικής  επίσκεψης   των μαθητών του Σχολείου μας

• Προορισμός: Χαλκίδα
  • Διάρκεια: Από 02/05/2014 ? 02/05/ 2014
  • Αριθμός  μαθητών  που συμμετέχουν: 96 (ενενήντα έξι)
  • Αριθμός  συνοδών  εκπαιδευτικών: 8 (οχτώ)
  • Αναχώρηση: 02/05/2014, ημέρα  Παρασκευή, ώρα  8:00 π.μ.
  • Επιστροφή:  ώρα  20.00 μ.μ.
  • Μεταφορικό μέσον: Δύο (2) λεωφορεία (με όλες τις προδιαγραφές ? ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).
  • Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.

Δεκτές  προσφορές  ,έως  Δευτέρα 07-04-2014 και ώρα  12 π.μ. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό-τουριστικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση, ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Η αξιολόγηση και επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς θα γίνει από πενταμελή επιτροπή αποτελούμενη από το Διευθυντή του σχολείου, δύο από τους συνοδούς καθηγητές, εκπρόσωπο των γονέων-κηδεμόνων και εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών.