Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Το Σχολείο μας πρόκειται να προσλάβει μέσω της Σχολικής Επιτροπής Σχολικών Μονάδων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Αμφίκλειας-Ελάτειας, που θα χρηματοδοτηθεί από το Ι.ΝΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ., Εργολάβο Καθαρισμού με σύμβαση μίσθωσης έργου για το υπόλοιπο του Σχολικού έτους 2012-2013. Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να υποβάλλουν σχετική αίτηση προς το Γυμνάσιο Ελάτειας, στο οποίο και θα απευθύνονται για περισσότερες πληροφορίες τις εργάσιμες ημέρες και ώρες 8:00-13:00.

Αιτήσεις θα γίνονται δεκτές μέχρι και την 14 / 02 / 2013

Απαραίτητα Δικαιολογητικά:

1. Πιστοποιητικό Οικογενειακής Κατάστασης Αιτούντος
  2. Πιστοποιητικό Οικογενειακής Κατάστασης Γονέα
  3. Θεωρημένη Κάρτα Ανεργίας και Βεβαίωση από ΟΑΕΔ
  4. Βεβαίωση προϋπηρεσίας ως Εργολάβου Καθαρισμού

ΦΛΩΚΑΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Για να κατεβάσετε την σχετική αίτηση πατήστε εδώ.